Lekarz w Ośrodku Dializ W Gdyni

Lokalizacja:

Gdynia, PL, 81-519

Data:  10 kwi 2024
Zmiana:

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 30-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 13 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 40 tysiącom pacjentów.

Obecnie do naszego zespołu w Ośrodku Dializ w Gdyni poszukujemy Lekarza.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu opieki lekarskiej pacjentom ośrodka dializ

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Specjalizacja z nefrologii lub chorób wewnętrznych
  • Orientacja na pacjenta oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Obsługa komputera, znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne i bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie)
  • Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności
  • Ciekawą pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole

W przypadku pytań dodatkowych, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym Dyrektorem Medycznym Ośrodka w Gdyni: Waldemar Ślizień tel. 662 136 879