Dyrektor Medyczny w Ośrodku Dializ w Iławie

Lokalizacja:

Ilawa, PL, 14-200

Data:  10 maj 2024
Zmiana:

Diaverum to wiodący dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Obecnie do naszego Ośrodka Dializ w Iławie poszukujemy Dyrektora Medycznego.

Opis stanowiska:

Zapewnienie wysokiego poziomu opieki lekarskiej Pacjentom Ośrodka Dializ, nadzór merytoryczny nad pracą zespołu oraz monitorowanie procedur i standardów obsługi  Pacjenta.

Wymagania:

  • Specjalizacja z nefrologii lub chorób wewnętrznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w placówce medycznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole
  • Wsparcie w ewentualnej relokacji / partycypacja kosztów dojazdu