Dializáló Ápoló

Hely:

Budapest, HU, 1097

Megjelenés dátuma:  2024. ápr. 21.
Szerződés tipusa:

A nemzetközi háttérrel rendelkező és modern művese gépekkel vesepótló kezeléseket végző Diaverum Hungary Kft. várja fiatalokból álló, összetartó csapatába új kollégáit. Előre tervezhető munkafolyamatok, színvonalas munkakörülmények budapesti és vidéki központjainkban.

Világszerte 24 országban vagyunk jelen, ahol 14 000 lelkes munkatársunk dolgozik azon, hogy ellátást nyújtson 40 000 betegünk számára.

További információt a www.diaverum.com-on talál.

Amit kínálunk:

Ambuláns betegellátás
Versenyképes fizetés és egyéb, béren kívüli juttatások
Két műszak: Hétfő-Szerda Péntek 6-22 óráig,

  Kedd-Csütörtök-Szombat  6-17 óráig

Nincs ügyelet, éjszakai és vasárnapi műszak, minden szombat este szabad
Képzések és továbbtanulási támogatás
Önálló munkavégzés
Rugalmas műszakbeosztás
Munkafolyamataink előre tervezhetők, kiszámíthatók
Színvonalas, jól felszerelt munkakörülmények várnak
Szükség esetén szálláslehetőséget is biztosítunk
Pályakezdő, érettségizett fiatalokat is várunk, egészségügyi pályán való továbbtanulását támogatjuk, tanulmányi szerződést kötünk

Főbb feladatok:

A betegek előírás szerinti dialízis kezelésének elvégzése
A betegek felvilágosítása, tájékoztatása – az orvos utasítása szerint – vesebetegségükkel, diétájukkal és gyógyszeres kezelésükkel kapcsolatban
Részvétel az ápolási munka fejlesztésében és a betegek egészségnevelésében

Amit várunk:

OKJ 52/54/55, vagy korábban szerzett felnőtt szakápoló végzettség, diplomás ápoló

 (nephrológiai szakápoló végzettség előnyt jelent)

Dialízisben szerzett tapasztalat előnyt jelent
Hozzáértés, törődés, elhivatottság, önállóság

Juttatások:

Cafetéria

Munkába járás (helyi és a távolsági utazási költség)  100 %-os térítése

Szállás

Munkaruha és munkacipő